Paslaugos

Vilos nuoma

Vilos nuoma vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, abiturientų išleistuvėms, įmonių renginiams, konferencijoms, mokymams. Šviesi ir erdvi vila – ideali vieta Jūsų asmeninėms šventėms ir oficialiems renginiams. Rami vieta gamtos apsubtyje tinka tiek pasyviam, tiek aktyviam poilsiui su šeima ar draugų susitikimams. Vila nuomojama visus metus. Ne sezono metu taikomos nuolaidos.

Vilos <span>nuoma</span>
Pirties <span>nuoma</span>

Pirties nuoma

Pirties su baseinu nuoma. Sodybos svečiams siūloma atsipalaiduoti saunoje. Išsikaitinus atsivėsinti galima baseine. Jis yra uždarose patalpose, tad pirties ir baseino malonumais lepintis galima bet kokiu oru. Paslaugą reikia užsisakyti ir laiką suderinti iš anksto, kad vilos šeimininkai spėtų iškūrenti pirtį ir užtikrintų nepriekaištingą poilsį.
Kubilo nuoma. Lietuvoje sparčiai populiarėjanti pramoga – maudynės karštame kubile – siūloma ir šioje sodyboje. Vėsų vakarą sušilti karštame kubile po atviru dangumi – puiki dienos kulminacija. Apie pageidavimą pasinerti su kompanija į karštą kubilą šeimininkus reikia įspėti iš anksto, kad spėtų jį paruošti. Paslauga teikiama ir žiemą.

Maisto gamyba

Maisto gamyba, meniu sudarymas, stalo dekoravimas. Pagal individualius jūsų pageidavimus pasiūlysime šventės meniu. Gaminame užkandžius, karštus patiekalus, saldėsius, gėrimus. Mums svarbu, kad vaišės būtų ne tik skanios, bet ir dailiai pateiktos. Mūsų patirtis ir fantazija maloniai nustebina ne vieną svečią. Išradingai pateikiame patiekalus, puošiame stalus gėlių kompozicijomis, servetėlėmis. Dekoras taikomas pagal jūsų skonį ir poreikius.

Maisto <span>gamyba</span>
Šventinės salės <span>puošyba</span>

Šventinės salės puošyba

Šventinė salės, kambarių, automobilių, bažnyčių ar kitos tuoktuvių vietos puošyba, nuotakos puokštės. Paruošiame šventės patalpas pagal progą ir pageidavimus. Dekoruojame pokylio salę gėlėmis, balionais, kaspinais, pasirūpiname stalo ir kėdžių dekoru. Puošiame jaunavedžių automobilius. Puošiame bažnyčias ar kitas pasirinktas tuoktuvių vietas gėlėmis. Padedame organizuoti tuoktuvių ceremonijas ir sodyboje po atviru dangumi. Kuriame nuotakų puokštes.

Tortų gamyba

Tortų gamyba pagal užsakymą. Tortas – vienas svarbiausių sėkmingos šventės akcentų. Saldus prisiminimas lieka ilgam. Kepame tortus pagal individualius pageidavimus, įvairiausių formų, dydžių ir skonių. Siūlome tortus vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, banketams ar furšetams.

Tortų <span>gamyba</span>
Fejerverkai

Fejerverkai

Fejerverkai. Pasirūpinsime Jūsų šventės kulminacija. Šventiniai fejerverkai – įspūdinga pramoga Jums ir Jūsų svečiams. Toks reginys ilgai nepamirštamas. Fejerverkų šou gali vainikuoti Jūsų vestuves, jubiliejų ar įmonės renginį.

Švenčių planavimas

Švenčių planavimas, vestuvių koordinatorės ir vestuvių planuotojos paslaugos. Organizaciniai rūpesčiai dažnai tampa tikru galvos skausmu. Patikėkite juos mums ir mėgaukitės savo švente. Padėsime parengti šventės scenarijų, parengsime šventinę programą, pasirūpinsime pramogomis. Vestuvių planuotoja pasirūpins, kad viskas būtų laiku ir pagal jūsų pageidavimus, o vestuvių koordinatorė nepriekaištingai sustyguos šventę ar renginį jums ypatingą dieną.

Švenčių <span>planavimas</span>
Šampano <span>piramidė</span>

Šampano piramidė

Padarysime Jums nuostabią šampano piramidę į kurią patys pilsites šampaną į taures sau ir Jūsų svečiams 24:00

Senovinio automobilio nuoma

Siūlome į vestuves atvykti šiuo senoviniu BMW 1940

Senovinio automobilio <span>nuoma</span>

Jaunųjų skrydis sraigtasparniu į sodybą

Nustebinkite svečius skrisdami į sodybą sraigtasparniu!

BBQ & GRILL

Pagaminsime Jums pačius skaniausius burgerius ir didkepsnius Jūsų šventės dieną!

Šviečiančios <span>raidės</span>

Šviečiančios raidės

Siūlome LOVE arba MEILĖ šviečiančias raides, pasakiškas grožis sutemos fotosesijai!

Šampano staliukai

Padarysime Jums patį gražiausią ir skaniausią šampano staliuką su užkandžiais prie bažnyčios arba sodyboje po ceremonijos.

Šampano <span>staliukai</span>
Jaunųjų skraidinimas <span>sraigtasparniu!</span>

Jaunųjų skraidinimas sraigtasparniu!

Atvykite į savo šventę sraigtasparniu ir nustebinkite svečius!


Susisiekite su mumis

Adresas:
Graužė, Molėtų Rajonas (55.291305, 25.5217573)

santabarbaravila@gmail.com

+370 652 28109

Palydėti mane